• Toprağa sağlam temellerle bağlıyız

  Yaşam her zaman toprak ile başlıyor
  Doğa ile içiçe devam ediyor
 • Hayal kurmak bu işin temeli

  Huzur ve eğlence dolu
  GÜN ler ZAMAN lar AN lar
  Projelerimizle hayat bulur
 • Geleceği İnşa Ediyoruz

  Yeni projelerle sizlerleyiz
  Enkay Ege Yapıgrup yenilikçi ve öncü projelerle hayatınızı güzelleştirmeye devam ediyor.

Vizyon

Enkay Ege Yapıgrup olarak vizyonumuz teknolojinin akıllı kullanımıyla, modern mimari anlayışıyla, kaliteyi takip eden değil, kaliteyi üreten olmaktır. İnsanların yaşam standartlarını yükseltmek başlıca ilkemizdir.

Misyon

Önceliğimiz; bilgi birikimimiz ve tecrübemizle, yaptığımız işleri zamanında ve kaliteden ödün vermeden sürdürmektir. Enkay Ege Yapıgrup olarak hedefimiz; doğruluktan ve dürüstlükten taviz vermeden, toplumsal yaşam standartlarının geliştirilmesini sağlama; ülkemizin en önemli sorunlarından biri olan çarpık kentleşmenin önlenmesi amacıyla kentsel dönüşüm projelerine destek vermektir.

YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Size özel gayrimenkul planlaması ile hayalleriniz gerçek olsun.

PROJE ÖZEL BİLGİLENDİRME

Satıştaki tüm projelerimiz için detaylı bilgilendirme servisi

YATIRIMCI İŞBİRLİKLERİ

Sermayenizi en iyi yatırım aracı olan gayrimenkul ile geliştiriyoruz.

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

Markalarınıza özel ticari alanlar üretmek için özel danışmanlık.

KALİTE YÖNETİMİ

ISO 9001:2008'in gerekliliklerine uymak için denetlenen, onaylı bir Kalite Yönetim Sistemi uygulamaktadır. Ortaklar ve personel, müşterilere verilen hizmet kalitesini maksimize etmek üzere Kalite Yönetim Sistemine bağlıdır.

ÇEVRESEL BİLİNÇ

Kendimizi tüm uygulamalarımızda ve operasyonlarımızda en yüksek çevre standartlarını yakalamaya adadık. Çevresel önemi, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve çıkarlarını karşılama konusunda taahhüt veriyoruz.

SAĞLIK VE GÜVENLİK

Enkay Ege Yapıgrubun bütün çalışanları ve uygulamadan etkilenebilecek diğer kişiler için güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortaı sağlamak her zaman önelikli politika olmuştur.

ORTAKLIK KURMA

Projelerimizdeki ortaklık ve işbirlikçi çalışma değerlerini aktif olarak benimsiyor ve bu aydın yaklaşımı başarılı proje teslimlerine taşıyan aynı fikirdeki inşaat profesyonelleri ile çalışmayı bir görev biliyoruz.

Projelerimiz ve yatırımlarınız ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz, uzman gayrimenkul danışmanımızdan dilediğiniz zaman ücretsiz faydalanabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

ARSANIZ İÇİN TEKLİF ALINIZ

Arazinizin değerini arttırarak, katma değer sağlayan yatırımlar yapmak için size çözüm ortağı oluyoruz.
Ad *
Soyad *
Telefon *
E-Posta *
Not

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ